Cuma, 03.29.2024, 1:37 AM
Giris Yaptın Misafir | Grup "Ziyaretçi" | RSS

Anasayfa | Grup Duhan - İlk Göz Ağrım şarkı sözleri - Forum | Profilim | Cikis
[ Yeni Mesaj · Üyeler · Forum kuralları · Arama · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Grup Duhan » Şarkı Sözleri » Grup Duhan - İlk Göz Ağrım şarkı sözleri
Grup Duhan - İlk Göz Ağrım şarkı sözleri
freelandDate: Salı, 07.27.2010, 4:03 AM | Message # 1
Group: Yeniçeri
Awards: 1
Status: Çevrimdışı
ilk gözağrımsın unutmam hep yanımdasın, can ortağım can yoldaşım, kalp sırdaşımsın, kalbimin temellerini sen attın kim üstüne baina dikerse diksin tutunamaz temmelleri sensin, hala yürürüm gezdiğimiz yerleri, üstüne dökülmüş yaprakların en güzelleri, bak ejder yazdı sana kalbinden geçenleri, gitme nolur unutma geçirdiğimiz o günleri, sevemem sevmem ki senden başka sevgili, kör oldum sanki görmez gözler başka birini, boşver takma kafana bak yanına geldim uzat ellerini, sende sevme başka birini, verme ellere ellerini, çevirme başka tarafa o gözlerini, eller bilmezki senin kıymetini, kim verebilir benim verdiğğim o sevgiyi, ilk göz ağrımsın unutamam ki seni,

yine tuz ektin yüreğime, gitme dedim işte gitme, uyuyamam ki bir gün bile seni düşünmeyince, rüyalarımı kabusa çevirme, benden başkasının rüyalarını süsleme, raüyalarına başkasını sokma, bakma dokunma, karşında duruyor işte ejder baba, anlat aklından geçenleri doya doya, gözün olmasın uzaklarda, yokluğunda konuştum aynalarla, saniyeler sensiz vurdu aylada, denklemini kuramadım hala, unutma umutlarım var senle yarınlara, birtek sen ol başkası kalmasın yanımda, savrulalım sağa sola esen rüzgarla, kader kısmet atsın bizi dünyanın öbür tarafına, iki gönül bir olunca samanlık seyran olur unutma, sen olmayınca samanlıkta bulamadım daha, söylesene nasıl bakarım başkasına, Allah Allah

dur bidakka, bak bi dinle, hemen terkedip gitme, öyle hemen pes etme, boşver başakasını dinleme dünyamı zindan etme, herşey senle güzel be söylesene bensiz nereye, kime gider ejder kalbindeki sevgiyle, çekip gitmek kolaymı öyle,unutma sensiz gitmez ejder hiç biryere

Ejder Baba, Kral Lodos, Bedlam

Forum » Grup Duhan » Şarkı Sözleri » Grup Duhan - İlk Göz Ağrım şarkı sözleri
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright© 2024