Cumartesi, 04.20.2024, 4:37 PM
Giris Yaptın Misafir | Grup "Ziyaretçi" | RSS

Anasayfa | Grup Duhan - Doğum Gününmüş - Forum | Profilim | Cikis
[ Yeni Mesaj · Üyeler · Forum kuralları · Arama · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Grup Duhan » Şarkı Sözleri » Grup Duhan - Doğum Gününmüş (Grup Duhan'ın Doğum Gününmüş şarkısı)
Grup Duhan - Doğum Gününmüş
admin1Date: Cumartesi, 03.06.2010, 8:45 PM | Message # 1
Group: Yeniçeri
Awards: 1
Status: Çevrimdışı
Bugün doğum gününmüş Bundan dolayı dilimden iki satır dökülmüş
Ama yine bugün senin için mutsuz bi günmüş demek ayrıldığımız ogün ikimiz içinde ölümmüş
gülmez olmuş yüzün eskisi gibi değilmişsin o arkadaşın varya senle çok samimi onla konuştuk işte dün akşam vakti tebessümün silinmiş yüzünden aynı bir kaya parçası gibi
ellimi sallasam ellisi demiştin ya bana ama sevememeşşin kimseyi hala benim adımı sayıklarmışsın öylemi
gözlerimi ara olmuşsun her gülen yüzde sanki karış karış ezberlemişsin kadıköy sahillerini ama dedim ya canım ben sevememki tekrar seni arkadaşında dedi defalarca anladım ama dönememki bidaha hem benim sevdiğim var dedim mi hiç sana yok yok sakın asla ağlama sende seversin bir gün mutlaka hem ben sen gibi onu ortada bırakakmam bu can çıkarda bunu asla yapamam Aynı acıyı senle yaşadım ama anla işte defalarca defalarca yaşayamam hem güvenememki sana tamam anlamışsın hatanı ama yapamam işte tekrar gelemem sana

bu kalp artık yorgun
bundan sonraki acılara tokum
sen gidince yedim büyük bi vurgun
elveda canım ben artık yokum

anladım acın fazla bende yaşadım aynı acıları gittiğinde aylarca ama bak yeni biri var hayatımda
sende görsen çok seversin bi gülüşü varki bitersin onla biran olmak için dünyaları verirsin gözlerini gözlerinden alamaz onu çok seversin
off neyse canım boşver beni unutma zamanla sende seversin birini Unutursun merak etme geçirdiğimiz o günleri
evet biliyorum beraber gezmiştik kadıköy sahillerini sana simit almıştım kıtır kıtırdı dimi
ozamanlar ayrılık aklımızın ucundan geçmezdi ki şimdiyse ogünleri yad etmek bile peri masalı gibi
napalım be canım sen seçtin bu hayatı bense elimden geleni yapmadım mı yinede özlemişim işte dilimden döküldü iki üç cümle beni birdaha düşünme bitirdim bu şiiri elveda diye diye

söz: Grup Duhan
müzik: kutsi
şarkı sözleri adı: doğum gününmüş
yapım tarihi: 2009

Forum » Grup Duhan » Şarkı Sözleri » Grup Duhan - Doğum Gününmüş (Grup Duhan'ın Doğum Gününmüş şarkısı)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright© 2024